Posty

album

Obraz
 Minialbum na podziękowanie dla nauczyciela Inspiracja dla Miszmasz Papierowy sklep.  Witam  Dziś chcę Wam pokazać jeden z kilkunastu prostych albumików, które wykonałam jako osobiste podziękowania dla nauczycieli mojego najmłodszego syna na zakończenie ósmej klasy. Wykorzystałam tekturkę z napisem ALBUM, która jest ważnym elementem dekoracyjnym okładki. Gorąco wierzę,  że taki drobiazg dla każdego z pedagogów będzie miłą pamiątką.  wykorzystałam: Pozdrawiam, pa!

Ramka na zdjęcie dziewczynki

Obraz
Fotoramka dla dziewczynki Inspiracja dla Craft O'Clock Witajcie. Dziecięce kolekcje są takie rozkoszne. Z najnowszej  z nich w wersji dziewczęcej  -  Girl & Curl przygotowałam ramkę na zdjęcie Jagny - małej,  słodkiej, dwuletniej dziewczynki. Myślę,  że będzie to  fajna dekoracja Jej pokoju. Do wykonania ozdobnej ramki wykorzystałam papiery z kolekcji w rozmiarze 20x20 cm oraz fantastyczne grafiki z Extras set. Tak naprawdę nic więcej nie trzeba. Myślicie,  że Jagnię się spodoba?  Pa!

Kuchenny home decor

Obraz
 Ozdobny wieszak kuchenny Inspiracja dla Craft O'Clock Witajcie. Najnowsze kolekcje są już na półkach sklepowych,  więc można po raz kolejny puścić wodze fantazji razem z papierami marki Craft O'Clock.  Dziś na start chcę zaprezentować Wam coś, co sprawdzi się w każdej kuchni - praktyczny Home decor. Wieszak na ścierkę kuchenną przyda się każdej pani domu, a taki, który jest jednocześnie dekoracją... hmm, myślę,  że sprawi miłą niespodziankę. Kwestię dekoracji rozwiązuje nam kolekcja Kitchen Mode - tu wykorzystałam papiery z kolekcji w rozmiarze 30x30 oraz 15x15 cm, a także fantastyczne grafiki z Extras set.  Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Pozdrawiam, do zobaczenia wkrótce.  Pa!

Czekoladownik dla nauczyciela

Obraz
Podziękowanie na koniec roku szkolnego Inspiracja dla sklepu Świat Pasji Witajcie:) Wkrótce mój najmłodszy synek zakończy kształcenie w szkole podstawowej i będzie żegnał się z wieloma wspaniałymi nauczycielami. Już od jakiegoś czasu szykuję różnego rodzaju podziękowania hand made na tę okoliczność. Dziś chcę Wam zaprezentować czekoladownik dla jednej z nauczycielek wspomagających. Wykorzystałam papiery i Extrasy z kolekcji Lovely When You Read dostępne w sklepie, a całość mocowałam z pomocą kleju Anita's Tacky i kleju na gorąco. Mam nadzieję, że taki czekoladownik wraz ze zawartością osłodzi chwile pożegnania, a Wy jak myślicie? Pozdrawiam serdecznie:)