Pop-up card in box na Boże Narodzenie ---

 Bardzo przestrzenna kartka świąteczna 

Inspiracja dla Paper Heaven 


Witajcie:)

Jak zapewne zauważyliście,  na fanpage Paper Heaven trwa cykl kartkowy połączony z konkursem.  Jest to forma zabawy łącząca przyjemne z pożytecznym - w czasie spotkań na żywo możecie wykonać 10 pięknych kartek, które będziecie mogli wysyłać na Święta swoim bliskim i znajomym.

W cyklu #3 wykonywano kartkę Pop-up. Bardzo lubię tę formę, chociaż nie sięgam po nią specjalnie często.  Tym razem była to forma obowiązkowa, ale nie stanowiło to przecież trudności:) Tak wygląda moja kartka pop-up po złożeniu.Moja Pop-up card wykonana jest na szerszej bazie, jaką w swojej ofercie ma Goatbox. Zwykle korzystam właśnie z ich gotowych, doskonałej zresztą jakości, baz, ale... no właśnie. Tak bywa, że czasem coś, czego potrzebujemy właśnie się skończyło i trzeba sobie jakoś radzić. Zrobiłam więc bazę samodzielnie, dopasowując jej szerokość do drzwi,  które stanowią ośrodek centralny projektu, wokół którego zbudowana jest cała kompozycja. Jesteście ciekawi jak wygląda po rozłożeniu?

W zasadzie w projekcie wykorzystałam  wyłącznie papiery Paper Heaven,  głównie z kolekcji Białe jak śnieg,  ale też Wigilijne drzewko oraz Tęcza. Dołożyłam kilka surowych tekturek firmy Paper Card, które doskonale harmonizują z całością. Niezwykłego uroku dodają wypukłości uzyskane dzięki przezroczystym kropelkom Nuvo oraz połysk, uzyskany dzięki Glossy Accent. Wiele elementów pięknie mieni się dzięki zastosowaniu Wink of Stella,  niestety efekty te są trudne do uchwycenia obiektywem. 

Mam nadzieję, że moja, bardzo bogata, wersja card in box przypadnie Wam do gustu.  Pozdrawiam serdecznie 

Pracę zgłaszam na wyzwania http://snipart-pracownia.blogspot.com/2020/12/wyzwanie-challenge-67.html?m=1

https://craftymoly.blogspot.com/2020/12/wyzwanie-106-bog-sie-rodzi-gwiazdka.html?m=1

Komentarze

  1. Fantastyczna kartka, piękne połączenie wszystkich elementów ❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy za udział w wyzwaniu CRAFTY MOLY. Piękna praca.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Exploding box ślubny

Kartka kołyska

komplet na pierwsze urodziny Paper Card - czekoladownik, kartka i torba prezentowa